Om oss

1. mai 2017 etablerte vi rådgivningsfirmaet Exigo VVS AS i Elverum. 1 oktober 2018 utvidet vi med et avdelingskontor på Hønefoss.

x

Ansatte:

  • Geir Vingelsgaard, daglig leder.

Rådgiverbakgrunn i Norconsult AS (samt tidligere Aalerud AS).

Prosjektering, byggeledelse og tegning innen VVS.

Mobil: 90 53 92 48

geir@exigovvs.no


  • Stian Dørum

Rådgiverbakgrunn i Norconsult AS (samt tidligere Aalerud AS).

Prosjektering og tegning innen VVS, hovedtyngde innen sprinkleranlegg.

FG-godkjent for prosjektering og kontroll av sprinkleranlegg

Mobil: 95 74 48 97

stian@exigovvs.no


  • Sven Lundberg

Tidligere eier og driver av Tegnekontoret DWG.

Har opparbeidet seg solid erfaring innen prosjektering og tegning av VVS-tekniske anlegg siden 1999.

Mobil: 400 888 92

sven@exigovvs.no


  • Jarle Røine

Tidligere eier og driver av Sprinkler VVS AS.

Har opparbeidet seg solid erfaring innen prosjektering og tegning av sprinkler anlegg siden 1993.

Mobil: 906 18 291

jarle@exigovvs.no


  • Elisabeth Strand Nordtun

Har opparbeidet seg solid erfaring innen prosjektering og tegning av VA anlegg siden 2003.

Mobil: 401 46 484

elisabeth@exigovvs.no


  • Magnus Engehaugen

Har opparbeidet seg solid erfaring innen prosjektering og tegning av VVS-tekniske anlegg.

Mobil: 920 47 580

magnus@exigovvs.no